pohled1 (44K)
 
e-mail: miloslavmatuska@seznam.cz
schody (33K)nova1
kopelna1 (17K)koupelna2 (15K)
kopelna1 (17K)koupelna2 (15K)
Ubytování
V malebné vesničce Ludíkov mezi loukami a lesy vám nabízíme ubytování v nově rekonstruované chalupě s centrálním vytápěním ,ale i zachovanými atributy venkovské chalupy, s možností grilování na krytém dvorku či na terase, se zahradou a to vše v nádherném prostředí drahanské vrchovíny blízko Moravského krasu více.. V okolí najdete možnosti aktivního prožití volnho času. V okolí najdete několik možností se koupat , můžete si zahrát tenis či jezdit na koních. Nejvíce možností však poskytuje překrásná příroda, sbírání hub nebo lesních plodů v lesích v okolí, turistické výlety, projížďky na kole, nebo v zimě dlouhé výlety na běžkách.více..
Ubytování pro 1 - 4 osoby : Podkroví cca 60 m2 - ložnice a společenská část (sedačka, kulečník, malý kuchyňský kout)+kuchyň s jídelnou (mikrovlná trouba, plynový sporák,rychlovarná konvice, nádobí, kachlový sporák) + koupelna a wc + terasa s posezením (+ zahrada s posezením u grilu)
Ubytování pro další osoby: Ubytování pro 1-4 osoby -ložnice, spol. část,wc,koupelna,posezení s krbem- další ložnice po 2-3 lůžkách-až 15 osob celkem